درحال بارگذاری...
«از دست دادن فرصت موجب پشیمانی و اندوه است.»

سامسونگ جزئیات ProVisual Engine دوربین گلکسی اس 24 اولترا را شرح داد

سامسونگ به‌تازگی جزئیات ProVisual Engine دوربین گلکسی اس 24 اولترا خود را منتشر کرده است. این شرکت اینفوگرافیکی را منتشر کرده است که در آن جزئیات پیشرفت‌هایی که با سیستم دوربین جدید Galaxy S24 Ultra و موتور ProVisual آن صورت گرفته است را شرح می‌دهد.

 

جزئیات ProVisual Engine دوربین گلکسی اس 24 اولترا

همه چیز با Nightography بهبودیافته شروع می‌شود. دوربین جدید با زوم 5 برابری S24 Ultra دارای دو برابر سایز سنسور بزرگتر و 60 درصد پیکسل‌های بزرگتر در 1.4 میکرومتر نسبت‌به نسل قبل است. این لنز همچنین زاویه لرزشگیر گسترده‌تری دارد، به این معنی که OIS آن بهتر است. سپس در پشت صحنه، پردازنده سیگنال تصویر (ISP) مجهز به هوش مصنوعی دوربین جدید 5x دارای واحد پردازش عصبی (NPU) 42 درصد سریع‌تر و شاتر زوم 30 درصد سریع‌تر است.

جزئیات ProVisual Engine دوربین گلکسی اس 24 اولترا

جزئیات ProVisual Engine دوربین گلکسی اس 24 اولترا

سپس قابلیت جدید Generative Edit را داریم که از هوش مصنوعی قدرتمند Galaxy S24 Ultra برای صاف کردن، تغییر اندازه، رنگ‌آمیزی و تکنیک‌های دیگر برای ویرایش عکس‌ها استفاده می‌کند.

Expert RAW اکنون یک حالت جدید 24 مگاپیکسلی را فعال می‌کند که تصاویر 50 مگاپیکسلی با وضوح بالا را با تصاویر 12 مگاپیکسلی چند فریمی ترکیب می‌کند. عکس‌های 24 مگاپیکسلی AI Fusion دارای HDR هستند (البته نه Ultra HDR که نقاط برجسته در گالری و Google Photos را روشن می‌کند)، و می‌توان آن را فقط به‌صورت JPEG، فقط RAW یا هر دو ذخیره کرد.

درنهایت، اجازه دهید در مورد Enhance-X، ویرایشگر مبتنی بر هوش مصنوعی سامسونگ، و ویژگی جدید Camera Shift آن صحبت کنیم. این به شما امکان می‌دهد زاویه و پرسپکتیو یک عکس را پس از گرفتن آن با استفاده از هوش مصنوعی تنظیم کنید. اساساً این قابلیت به شما این امکان را می‌دهد که یک عکس را با زاویه کم، زاویه بیش از حد یا زاویه مستقیم برای تأکید بر آنچه در یک سوژه می‌خواهید، بسازید.

نظر شما درباره موتور ProVisual دوربین گلکسی اس 24 اولترا چیست؟

نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *