درحال بارگذاری...
«از دست دادن فرصت موجب پشیمانی و اندوه است.»

هواوی P70 ممکن است میزبان اولین سنسور دوربین اختصاصی این شرکت باشد

هواوی با معرفی سری Mate 60، تولید تراشه‌های HiSilicon Kirin با قابلیت 5G را برای استفاده در گوشی‌های هوشمند خود از سر گرفت. اکنون، در یک گزارش جدید ادعا شده است که این شرکت قصد دارد تجربه خود در ساخت تراشه‌ها را در تولید حسگرهای سفارشی CMOS برای دوربین گوشی‌های هوشمند نیز به‌کار گیرد. بنابراین، انتظار می‌رود سری پرچمدار آینده هواوی P70 اولین دستگاه بهره‌مند از اولین سنسور دوربین اختصاصی این برند باشد.

سنسور دوربین هواوی P70

بر اساس آخرین شایعات منتشرشده در Weibo، سونی ممکن است به‌تازگی به رابطه خود با هواوی پایان داده و این شرکت را در ساخت دوربین‌های موبایل پرچمدار نسل بعدی خود تنها گذاشته باشد. این خبر بدی برای هر تولیدکننده گوشی هوشمندی خواهد بود، اما احتمالاً برای برندی که به تجربه غنی خود در دوربین گوشی‌های هوشمند افتخار می‌کند، بدتر است.

بنابراین، اکنون گمان می‌رود که هواوی همه چیز را به‌دست گرفته و به‌تنهایی حسگر تصویر اختصاصی را برای سری پرچمدار P خود توسعه داده است. این یک مورد غیرقابل‌‌انتظار است که بتوان آن را به برخی از تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند نسبت داد. بااین‌حال، ما با شرکتی به نام هواوی طرف هستیم که کمتر کسی تصور آن را می‌کرد که بتواند به‌سرعت تراشه 5G اختصاصی خود را توسعه داده و آن را در بهترین گوشی هوشمند خود استفاده کند.

سنسور دوربین هواوی P70

سنسور دوربین هواوی P70

بنابراین، جای تعجب نیست که هواوی اکنون تمرکز خود را بر ساخت چیزی که اساساً نوع دیگری از سنسورهای CMOS است، معطوف کند. بر این اساس، یک ترکیب دوربین 100 درصدی XMAGE احتمالاً برای گوشی‌های هوشمند نسل بعدی سری P70 مناسب خواهد بود و باید منتظر ماند و دید که در صورت صحت این شایعه، برند چینی تا چه حد می‌تواند حسگر تصویر رقابتی را توسعه دهد که بتواند پابه‌پای نمونه‌های موجود سونی، سامسونگ و آمنی‌ویژن عمل کند.

نظر شما درباره احتمال استفاده از سنسور دوربین اختصاصی در هواوی P70 چیست؟

نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *